Est Lv
Meklēšana
Lapas karteSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
autoekspertautoekspertautoekspert
Autoekspert
Autoekspert
autoekspertautoekspert
Autoekspert

 
demo.hansanet.ee Atsauksmes
demo.hansanet.ee Sadarbība ar minimania.lv

Sadarbība ar minimania.lv

Prind

 Nāc mūsu pulkā!

Iegūsti maksimālu prieku un kluba biedra priekšrocības servisā!

 

Ja esi Mini/MINI īpašnieks vai Tavos plānos ir par tādu kļūt, pievienojies mums!  Kļūsti par “minimania.lv” kluba biedru http://bit.ly/1GUjNtp

 

minimania.lv” ir Latvijas Mini/MINI cienītāju un entuziastu klubs - biedrība, kas dibināta 2010.gada februārī. Kopā rīkojam pasākumus, izbraukumus un popularizējam Mini/MINI kā pozitīvu dzīvesveidu Latvijā un pasaulē. Aicinām pievienoties katru, kuram patīk gan klasiskā autobūves leģenda, filmu varone un kulta aksesuārs Mini, gan visi tā jaunākie brāļi un māsas - jaunie MINI!

 ir daļa no starptautiskas veikalu un autoservisu ķēdes, kas pārstāv WEBASTO, CALIX, THULE un daudzus citus pasaulē slavenus zīmolus.  nodarbojas ar automašīnu aksesuāru, rezerves daļu tirdzniecību, kā arī autoservisa pakalpojumu sniegšanu un ietilpst Zviedrijas uzņēmuma KGK Holding AB sastāvā. Skandināvijas valstīs un Baltijā plaši pārstāvētais  atrodas Gunāra Astras ielā 3, Rīgā, kur tiek pārstāvēts ar lielāko šāda veida autocentru Baltijā.

Auto pārbaudi un apkopi veic  servisā, kur katra minimania.lv kluba biedra Mini un viņa ģimenes autoparkā esošās automašīnas (pat, ja tās nav Mini) tiks apkoptas, piemērojot kluba biedra privilēģijas –

 

·         Visām rezerves daļām atlaide, kas atrodas mūsu noliktavās 30% atlaide

·    Rezerves daļām no sadarbības partneriem 20% atlaide.

·         Aksesuāriem 15 %

·         Stundas darbs servisā  - 21 euro (ieskaitot PVN)

 

Piesaki savu vizīti laikus pa tālruni +371 67807888 vai +371 29450207

 

Der zināt, ka kluba biedra priekšrocības tiks piemērotas arī Tavas ģimenes automašīnu apkopei, ja vien būsi tās reģistrējis e-pastā mini@minimania.lv sūtot informāciju – auto marka, modelis; ražošanas gads, reģistrācijas numurs.

 

Atlaides piemērotas arī tiem, kuri norēķinu veic no uzņēmuma konta.

 MINI – tā ir mūsu darīšana, tāpēc aicinām pievienoties mūsu pulkam!

 

www.minimania.lv

www.ae.lv


SIA KG Knutsson SIA, Gunāra Astras iela 3, LV-1084, Rīga
by HansaNet