Ilgstošais karstuma vilnis aizvien vairāk liek apdomāt auto ledusskapja iegādi. Pat dažu dienu izbrauciens nozīmē lielāku šķidruma patērēšanu, un līdzi paņemtie pārtikas produkti siltā automašīnā pāris stundās var sabojāties.

Auto ledusskapja iegāde vairākumam ir apstājusies pie jautājuma: cik tad bieži tas ir nepieciešams? Bet ja padomā nedaudz plašāk par ceļošanu ar auto, tad patiesībā ledusskapjiem un aukstuma kastēm ir daudz praktiskāks pielietojums, un bieži vien vārds “auto” nemaz nav noteicošais.

Ikdienas palīgs

Vislētākais un vienkāršākais variants ir plastmasas aukstuma kaste. Tās ir dažādas izturības un izmēra, un papildus izmantošanai auto to var arī paņemt līdzi uz pludmali vai citur dabā, ja nav ieplānots daudz staigāt ar kājām. Papildus vēsumam nav jāuztraucas, ka putni vai kādi dzīvnieki piekļūs klāt ēdienam jūsu prombūtnes brīdī.

Īpaši praktiski šādu kasti vasarā ir patstāvīgi turēt automašīnā un ar stiprinājumiem novietot bagāžas nodalījumā. Pēc iepirkšanās karstā dienā produktus, kam nepieciešama zemāka temperatūra, var ielikt kastē un nav paniski jāsteidzas mājup. Var, piemēram, mierīgi aizbraukt nopeldēties. Tāpat kastē var ievietot trauslākus produktus, kuri var tikt sabojāti starp citiem produktiem auto brauciena laikā.

Zelta vidusceļš

Vēl pirms nopietniem ledusskapjiem ir arī termoskapji. Tie ir salīdzinoši vienkārši un pēc izskata līdzīgi parastajām plastmasas kastēm, kaut neliela ierīce vāka malā ar auto elektrosistēmas palīdzību spēj kastes saturu zināmā mērā atdzesēt, un tādējādi ir daudz praktiskāki. Parasti to mēra attiecīgi, par cik grādiem spēj kaste uzturēt vēsāku kā āra temperatūra. Vienkāršākiem termoskapjiem tas parasti ir 12-18 grādi jeb, ja āra temperatūra ir plus 30, tad kaste spēj uzturēt aptuveni 15 grādu temperatūru. Pārējās funkcijas ir tādas pašas, kas minētas iepriekšējā rindkopā. Protams, jārēķinās, ka elektriskās ierīces nedrīkst atstāt lietū.

Ledusskapis vasaras mājā

Nedaudz nopietnāki ir kompresora ledusskapi, kas pilda īsta ledusskapja funkcijas. Izmantošanai tikai automašīnā šāds pirkums ir prātīgs tikai dodoties vairāku nedēļu garā ceļojumā vai pieredzējušam autobraucējam, kam bieži pavadot laiku ceļā, līdzi paņemtie pārtikas produkti jātur vēsumā.

 Taču papildus funkcija rodas tad, ja jums ir vasaras māja vai plāns ilgāku laiku pavadīt vietā, kur nav stacionārs ledusskapis.

 Par cik lielākajai daļai kompresora ledusskapju ir kontaktdakša priekš 230V elektrotīkla, jums būs savs mini ledusskapis, kas istabas stūrī var mierīgi darboties pat vairākas nedēļas un uzturēt jūsu pārtikas produktus nepieciešamajā temperatūrā.

 

Apskati mūsu veikalā, kurš variants varētu būt tev vispiemērotākais un nosit vairākas mušas ar vienu cirtienu.

 

Piesakies jaunumiem!

Un saņem akcijas piedāvājumus e-pastā!

Paldies par pieteikumu!

Turpmāk aktuālo informāciju saņemsiet norādītajā e-pastā!