Papildu obligātajam aprīkojumam, ikvienam auto īpašniekam vajadzētu savā auto turēt lietas, kuras ikdienā gan nav  tik nepieciešamas, taču attiecīgajā situācijā var būt ārkārtīgi noderīgas.

Uguns dzēšamajam aparātam, atbalstķīļiem, atstarojošajai vestei, brīdinājuma trijstūrim un juridiskām personām arī pirmās palīdzības aptieciņai tik un tā jābūt automašīnā viegli aizsniedzamiem.

Ko ikvienam auto īpašniekam vēl vajadzētu turēt automašīnā?

Auto krokodili

Prasmei izmantot krokodilus nav nekādas jēgas, ja automašīnu nevar iedarbināt, un krokodilu mašīnā nav. Tā vietā, lai paļautos uz paziņām vai līdzbraucējiem, ir vērts par tiem parūpēties un uzglabāt tos, piemēram, bagāžas nodalījumā.

Alkometrs

Vasaras festivālu laikā medijos varēja lasīt, kā policisti uzslavēja cilvēkus, kas paši nāca iepūst alkometrā, lai pārbaudītu savu alkohola saturu asinīs. Ne vienmēr kārtības sargi ir tuvumā un ne vienmēr tiem ir laiks, lai nāktu pretī ikviena vēlmei.

Atbildīgs auto šoferis pats var iegādāties sev alkometru, un, ja nepieciešams, tad pasākumos vai citos kopā būšanas brīžos var vienkārši pārbaudīt citu draugu un paziņu alkohola daudzumu.

Slodzes siksna

Labāk ir sagatavoties uz to sliktāko un cerēt uz to labāko, nekā nesagatavoties nemaz. Tādējādi vajadzētu parūpēties par kārtīgu slodzes siksnu, kas palīdzēs negadījumā nokļuvušam auto- vienalga jūsu vai kāda cita. Kā pareizi auto pavilkt varat izlasīt šeit.

Piesakies jaunumiem!

Un saņem akcijas piedāvājumus e-pastā!

Paldies par pieteikumu!

Turpmāk aktuālo informāciju saņemsiet norādītajā e-pastā!