Auto telefona lādētāja iegāde šķiet kā bērnu spēle. Ieej veikalā, izvēlies lādētāju ar attiecīgo galu un gatavs. Bieži vien nav pat jāpievērš uzmanība kabelim, tikai lādētājam ar USB atveri, kuram var pievienot sava telefona kabeli. Vai izmantojat lādētāju, kuru iegādājāties pirms vairākiem gadiem.

Patiesībā tur ar ļoti maziem burtiem ir rakstīta ļoti svarīga lieta, kuru vajadzētu ievērot.

Bieži vien vārdu tiešajā nozīmē uz lādētāja ir rakstīts tik maziem burtiem, ka gandrīz jāņem palīgā palielināmais stikls. Tā ir izejas jauda, kas tiek apzīmēta ampēros: 2A, 1,5A, 1A.

Kāpēc izejas jauda ir svarīga?

Pieņemsim, ka jums ir mūsdienīgs viedtālrunis ar lielu ekrānu, kurā braukšanas laikā izmantojat Waze aplikāciju, strīmojat mūziku vai izmantojat auto videoreģistratoru. Visas šīs programmas un papildus vēl parastā telefona darbība patērē ļoti daudz akumulatora enerģijas.

Ja lādētāja izejas jauda nav pietiekoša, tas nespēj telefona akumulatoru uzpildīt un pat ne noturēt. Tiek patērēts vairāk enerģijas kā lādētājs spēj uzpildīt.

Tādejādi noteikti vajadzētu iegādāties lādētāju, kura izejas jauda ir vismaz 2A. Ja ar aci nevar izlasīt un uz lādētāja iepakojuma nav norādīta izejas jauda, noteikti jautā pārdevējam. Pārdevējs noteikti palīdzēs atrast vēl jaudīgāku iekārtu kā planšetdatora vai pat drona lādētājus.

Piesakies jaunumiem!

Un saņem akcijas piedāvājumus e-pastā!

Paldies par pieteikumu!

Turpmāk aktuālo informāciju saņemsiet norādītajā e-pastā!