Pērkot jaunu auto, reti kad piekabes āķis tiek izvēlēts kā viena no aprīkojuma detaļām. Piekabē jāved reti, un bieži vien rūpnīcā uzstādāmais piekabes āķis ir samērā dārgs. Ja būs nepieciešams, gan jau kāds draugs aizdos savu auto.

Patiesībā, mūsdienās piemērota automašīnas āķa uzstādīšanas cena ir pieņemama, ļoti vienkārša, kā arī par dizainu nav jāuztraucas, jo visprātīgāk tik un tā būtu izvēlēties noņemamu āķi.

Arī daudzi apdrošināšanas uzņēmumi uzskata noņemamo piekabes āķi par svarīgu, jo bieži vien tieši āķis rada lielākos bojājumus.

Ērtība ir svarīga

Firmas Brink piekabes āķu izstrādāšanā ir piedomāts ne tikai par kvalitāti, bet arī par uzstādīšanas ērtībām.

Āķi var uzstādīt ar pāris kustībām, un stiprinājumu gadījumā ir ņemta vērā ergonomika- nav jālien ne zem mašīnas, ne roka jāapgriež otrādi, ne necilvēcīgā leņķī jāceļ liels smagums.

Sadarbība ar auto ražotājiem

Noņemamie āķi nekādā veidā neatpaliek no stacionārajiem: celtspēja, drošība un izturība ir tieši tādas pašas. Ja nekas nav vedams, kabeļa galu var paslēpt zem automašīnas un āķi uzglabāt līdzi esošajā somā mašīnā, tādējādi nepieciešamības gadījumā tas vienmēr ir pieejams.

Brink veic ciešu sadarbību ar lielāko daļu auto ražotāju firmām, tādējādi piemērotu āķi var iegādāties gandrīz jebkuram auto modelim. Kad pārdošanā nonāk pilnībā jauns auto modelis, paiet aptuveni pāris nedēļas līdz pāris mēnešiem līdz Brink ir izstrādājis piekabes āķa risinājumus.

Noskaidro tuvākajā Autoeksperts darbnīcā, cik izmaksā piekabes āķa uzstādīšana tavam auto. Varbūt tas atmaksājas daudz ātrāk nekā Tu domā.


Piesakies jaunumiem!

Un saņem akcijas piedāvājumus e-pastā!

Paldies par pieteikumu!

Turpmāk aktuālo informāciju saņemsiet norādītajā e-pastā!